Heb je brieven waarin je belangrijke informatie uit het EPD-dossier naar een huisarts, instelling of patiënt wilt sturen, maar weet je niet precies waar je die informatie kunt vinden of hoe je die in de brief krijgt? Geen zorgen, wij helpen je graag. In onze eendaagse Document-cursus leer je alles wat je nodig hebt.
Waarom is deze cursus belangrijk?
Stel je wilt een oproepbrief sturen naar een patiënt die binnenkort wordt opgenomen voor een operatie. Voor elke behandeling gelden andere instructies, zodat de patiënt zich goed kan voorbereiden. Vaak moet de OK-planner per opname checken om welke behandeling het gaat, de brief aanvullen met handgeschreven tekst of, als ze goed zijn ingewerkt, met zelfgemaakte standaardteksten. Dit kost de planner toch nog enkele minuten om alles na te lopen en aan te passen. Dit kan eenvoudiger en automatisch, zodat er meer tijd overblijft voor het plannen van behandelingen.
Wat leer je?
Tijdens de eendaagse cursus Document leer je niet alleen hoe je brieven opmaakt met standaardteksten en tekstblokken, maar ook hoe je slimme functionaliteiten toevoegt om documenten dynamisch te maken. Zo kun je de behoeften van meerdere afdelingen automatisch in één brief verwerken.
Praktische informatie
- 1 dag
- Naar voorkeur